Biometric

Prepojenie prístupového systému s kamerovým. Získajte plnú kontrolu nad priestorom

Kategória:
Dátum: 8. januára 2024

Bezpečnosť objektu sa dá v súčasnosti posilniť hneď niekoľkými spôsobmi. Obľúbeným a veľmi efektívnym riešením je kamerový systém, ktorý sleduje interiér aj exteriér daného objektu a zaznamenáva každý pohyb. Ak by vám však náhodou nestačil, môžete ho doplniť prístupovým systémom, čím získate dokonalú kontrolu nad celým priestorom. Ako takéto niečo funguje?

Kamerový systém sleduje interiér aj exteriér

Kamerové systémy nie sú v oblasti zabezpečenia objektu ničím novým. Vo firmách aj domácnostiach sa používajú dlhé roky. Umiestniť ich môžete do interiéru aj exteriéru, kde zaznamenajú každý jeden pohyb.

Pri výbere kamerového systému je dôležité dbať hlavne na rozlíšenie kamery. Ak by totižto záznam nebol dostatočne kvalitný, v prípade vlámania alebo iných škôd by vám nemusel vôbec pomôcť.

Okrem toho netreba zabúdať ani na počet kamier, zorný uhol a funkcie. Moderné kamerové sety potešia rôznymi dodatočnými funkciami, ako je napríklad možnosť prehratia záznamu prostredníctvom mobilnej aplikácie či optický alebo digitálny zoom.

Kamerových systémov je v súčasnosti na trhu veľké množstvo. Ak chcete, aby vám správne slúžili, spravíte dobre, keď sa pri ich výbere obrátite na odborníkov. Tí vám poskytnú riešenie na mieru, ktoré splní všetky vaše potreby aj požiadavky.

Výhody kamerového systému na mieru

V Biometric ponúkame kvalitné kamerové systémy na mieru, ktoré efektívne zvyšujú bezpečnosť domácnosti aj firmy. K ich najväčším výhodám sa radia:

 • navrhnutie systému, ktorý splní všetky vaše potreby,
 • odborná implementácia systému,
 • vysoká miera bezpečnosti,
 • hlásenia pri narušení vstupu,
 • informácie vo forme prehľadných reportov a výstupov.

Prístupový systém vám poskytne prehľad o pohybe v objekte

Moderný prístupový systém je bezpečnostné riešenie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej firme. Zabraňuje vstupu nepovolaných osôb do objektu alebo vybraných priestorov a zaisťuje prehľad o tom, čo sa v interiéri alebo exteriéri deje.

Prístupový systém môže byť riešený kartou alebo biometriou. To, ktorú možnosť si zvolíte, je čisto na vás. Karty sú obľúbené, no spája sa s nimi riziko ich straty. Pri biometrii sa s takýmto niečím nestretnete.

Použitie prístupového systému je široké. Okrem toho, že sa môže nachádzať v blízkosti vchodu do objektu, ho môžete umiestniť aj na miesta, kam majú prístup len určité osoby. Vytvorenie skupín a zadefinovanie oprávnení prístupov je rýchle a jednoduché. Celý proces budete mať hotový do niekoľkých minút.

Výhody prístupového systému na mieru

Prístupový systém na mieru od Biometric vám poskytne množstvo skvelých výhod. K tým hlavným patria:

 • zabezpečenie vstupov pre neoprávnené osoby,
 • možnosť identifikácie prostredníctvom karty alebo biometrie,
 • eliminácia podvodov pri dochádzke,
 • možnosť vzdialeného povolenia prístupu,
 • definovanie oprávnení prístupov,
 • prehľad o prístupoch a pohybe v priestoroch.

Naše ďalšie články

Aké typy turniketov poznáme?
Premýšľate, že si na zabezpečenie vstupu do firmy alebo iného priestoru zaobstaráte turnikety? V tom prípade by ste mali vedieť, že existuje veľké m...
Ako fungujú turnikety?
Medzi základné bezpečnostné systémy, ktoré môžete využiť vo svojej firme, patria turnikety. Tie sú charakteristické vysokou úrovňou spoľahlivosti...
1 2 3 8

Napíšte nám

Chcete vedieť viac?

Chcete vedieť viac o našich službách alebo produktoch? Zanechajte nám odkaz a radi vám zodpovieme vaše otázky, či vypracujeme cenovú ponuku.
Kontaktovať nás môžete aj tu:

+421 221 025 460
obchod@biometric.sk
Napíšte nám
Vašu firmu vnímame ako celok, navrhneme Vám a pripravíme komplexné riešenia pre optimalizáciu pracovných procesov, evidenciu zamestnancov, či kontrolu pohybu a zabezpečenie priestorov firmy. Prostredníctvom nami navrhnutých a vyvinutých inovatívnych systémov zefektívnime podnikanie v rôznych oblastiach.
BIOMETRIC, spol. s r.o.
Rovniankova 2, 851 02 Bratislava
IČO: 43 874 801
DIČ: 2022498731
IČ DPH: SK2022498731
© 2023 BIOMETRIC, spol. s r.o.
crossmenu