kybernetická bezpečnosť

Najbezpečnejší dochádzkový systém

Ochrana vašich dát pri používaní našich systémov je pre nás prioritou. Sme lídrom v zabezpečení citlivých údajov, preto ručíme za najvyššiu mieru ochrany proti kyberútokom.

Riešenia Biometric využívajú najmodernejšie technológie a umelú inteligenciu pre jednoduché používanie, maximálnu spoľahlivosť a zabezpečenie proti kybernetickým hrozbám.
ISO certifikáty
Sme držiteľmi ISO certifikátov informačnej bezpečnosti. Ručíme za najvyššiu mieru ochrany v súlade s legislatívou a normami.
Penetračné testy
Zabezpečenie našich systémov bolo otestované u renomovaných spoločností. Kybernetické útoky a hrozby vám u nás nehrozia.
Monitoring 24/7
Dohľadové centrum s umelou inteligenciou nepretržite loguje a monitoruje zabezpečenie dát v systéme.
Šifrovanie
Všetky citlivé dáta, ktoré prejdú naším systémom sú automaticky šifrované. Nie je možné, aby ich získala tretia osoba.
ISO certifikácie 27001+, TLS1.3, šifrovanie AS256, penetračné testy bezpečnosti
Dostupnosť systému 24/7 odkiaľkoľvek, zálohovanie, SLA a hotline podpora
Viacfaktorová autentifikácia, GDPR checker
zodpovednosť

Chráňte svoje dáta, peniaze aj reputáciu

Hackerské útoky a únik citlivých údajov sú stále častejším rizikom. Pokuty môžu byť likvidačné. Bezpečnosť by preto mala byť hlavným parametrom pri výbere poskytovateľov informačných systémov.

Podukty Biometric vyhovujú najprísnejším bezpečnostným štandardom. Ako jedna z mála spoločností na Slovensku spĺňame medzinárodné bezpečnostné normy a kritériá.
zabezpečenie a legislatíva

Sme spoľahlivý partner pre štátne IT

Certifikácia našich systémov na úrovni U3 je garanciou, že naše riešenia sú tou najlepšou voľbou aj pre štátne inštitúcie a orgány verejnej moci, ktoré majú zákonom stanovené podmienky na voľbu poskytovateľov internetových služieb.

Dáta, ktorými tieto inštitúcie disponujú sú častým terčom hackerov. Preto sme investovali prostriedky do technológií, ktoré zaručia bezpečné cloudové služby podľa prísnych legislatívnych požiadaviek a metodických usmernení.

Často kladené otázky

Norma ISO/IEC 27001 je poprednou medzinárodnou normou na zavedenie komplexného systému riadenia bezpečnosti informácií. Zameriava sa na identifikáciu, posudzovanie a riadenie rizík procesov spracovania informácií. Bezpečnosť dôverných informácií sa zdôrazňuje ako významný strategický prvok.

Informácie nás obklopujú všade a sú súčasťou každého procesu. Niekedy môžu byť nepodstatné, ale príliš často sú kritické a dôverné. Na to, aby ste mohli urobiť toto dôležité rozlíšenie pre vašu organizáciu, je potrebné klasifikovať informácie. Na tejto klasifikácii sú totiž založené ochranné opatrenia systému riadenia bezpečnosti informácií (ISMS) podľa normy ISO/IEC 27001.

Systém ISMS vytvára rámec na ochranu prevádzkových údajov a ich dôvernosti. Celosvetovo uznávaná norma zároveň zabezpečuje dostupnosť IT systémov zapojených do podnikových procesov. V tejto súvislosti vysiela certifikácia podľa normy ISO 27001 na trh silný signál: konkrétne nezávislé externé hodnotenie a potvrdenie účinnosti vášho ISMS.

Zavedenie systému ISMS podľa normy ISO/IEC 27001 je pre vašu spoločnosť strategickým rozhodnutím. Splnenie zámerne všeobecných požiadaviek normy musí odrážať konkrétnu situáciu spoločnosti. Zavedenie vo vašej spoločnosti závisí od potrieb a cieľov, bezpečnostných požiadaviek a organizačných procesov, ako aj od veľkosti a štruktúry spoločnosti.
Je potrebné si uvedomiť, že za dáta v cloudovom prostredí je zodpovedný ten, kto ich tam dáva.
V prípade úniku dát nie je zodpovedný dodávateľ cloudového systému a je v záujme každej spoločnosti, ktorá sa chce vyhnúť reputačnému riziku a sankciám, aby si kryla riziká spojené s citlivými údajmi. Spoločnosť by mala vyberať dodávateľa cloudového systému s vynaložením maximálneho úsilia pre to, aby boli dáta v bezpečí, doložené certifikátmi, šifrovaním a pravidelnými penetračnými testami bez akejkoľvek zraniteľnosti.
• Prístup ku službám 24/7 odiaľkoľvek, kde je internetové pripojenie
• Žiadne náklady spojené s budovaním a údržbou IT infraštruktúry pre korektné fungovanie a používanie služieb
• Zabezpečenie citlivých údajov na najvyššej možnej úrovni bez vlastných veľkých investícií do kybernetickej bezpečnosti
• Zmluvne garantovaná dostupnosť služieb (SLA), upgrady systému, dynamické rozširovanie služieb podľa potreby
Spoločnosť Biometric je líder v oblasti zabezpečenia a technologických inovácii v dochádzkovom segmente na CZ/SK trhu. Ako jediní máme zabezpečenie vo forme ISO 27 001, 27 017, 27 018, 27 701, šifrovanie AS256, TLS 1.3, pravidelné procesné, bezpečnostné i GDPR audity, vrátane penetračných testov od renomovanej spoločnosti Nethemba.
Stále častejšie hackerské útoky na renomované inštitúcie a spoločnosti na SK/CZ trhu nesú obrovské riziko úniku citlivých informácii. A veľakrát sa tomu nevyhnú ani štátne inštitúcie, viď.: Košická župa, Ministerstvo obrany, či univerzity. Takýto únik informácií je následne pokutovaný až do výšky 20 miliónov eur, alebo 4% z ročného celosvetového obratu spoločnosti, čo môže byť likvidačné.

Vyskúšajte Biometric zadarmo

Presvedčte sa o kvalitách nášho dochádzkového systému a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru, podľa vašich potrieb.

Napíšte nám

Chcete vedieť viac?

Chcete vedieť viac o našich službách alebo produktoch? Zanechajte nám odkaz a radi vám zodpovieme vaše otázky, či vypracujeme cenovú ponuku.
Kontaktovať nás môžete aj tu:

+421 221 025 460
obchod@biometric.sk
Napíšte nám
Vašu firmu vnímame ako celok, navrhneme Vám a pripravíme komplexné riešenia pre optimalizáciu pracovných procesov, evidenciu zamestnancov, či kontrolu pohybu a zabezpečenie priestorov firmy. Prostredníctvom nami navrhnutých a vyvinutých inovatívnych systémov zefektívnime podnikanie v rôznych oblastiach.
BIOMETRIC, spol. s r.o.
Rovniankova 2, 851 02 Bratislava
IČO: 43 874 801
DIČ: 2022498731
IČ DPH: SK2022498731
© 2023 BIOMETRIC, spol. s r.o.
crossmenu