Kto sme a čo Vám ponúkame

Viac ako 15 rokov pomáhame našim klientom zlepšiť a zjednodušiť ich pracovné procesy. Tvoríme inovatívne riešenia pre efektívnu evidenciu a správu dochádzky, systémy pre zabezpečenie, kontrolu výrobných operácií či stravovacie systémy. 

Náš tím skúsených vývojárov a odborných konzultantov navrhne riešenie na mieru podľa individuálnych potrieb a následne poskytne odborné poradenstvo a profesionálnu zákaznícku podporu.
19
rokov na trhu
411240
zamestnancov v systéme
1734
spokojných zákazníkov

Kde všade pôsobíme

Spoločnosť BIOMETRIC, spol. s r. o. od svojho založenia kontinuálne rastie. Naše riešenia v súčasnosti už okrem Slovenska využívajú zákazníci vo viacerých štátoch strednej Európy. Od roku 2013 úspešne pôsobíme aj v Českej republike, kde si naše služby získali množstvo spokojných používateľov.

Pre čo najlepšiu dostupnosť, flexibilitu a blízkosť k našim zákazníkom sme otvorili až tri pobočky:
Bratislava | Banská Bystrica | Brno (ČR)

Naše hodnoty

V Biometric už od vzniku firmy smerujeme našu orientáciu najmä na zákazníka a jeho potreby. Našou prioritou a cieľom je prinášať riešenia, ktoré používateľom poskytnú pridanú hodnotu akou je efektívne využitie ľudských zdrojov a kapitálu alebo maximálne zabezpečenie dát aj priestorov. Neustálou prácou na inováciách a investíciami do vývoja softwaru, poskytujeme našim zákazníkom najspoľahlivejšie a najefektívnejšie systémove riešenia.
“Uvedomujem si, že hlavnou zárukou kvalitných služieb sú kvalitní ľudia. Našim zamestnancom preto poskytujeme priestor pre ich odborný rast a snažíme sa im vytvoriť príjemné a tvorivé prostredie pre ich prácu.”
Ing. Vladimír Galajda, konateľ Biometric
Partnerský program
Program je otvorený pre všetkých, ktorí chcú využiť výhody prístupu k najnovším hi-tech a hi-style produktom a službám. Pridajte sa do siete distribútorov našich systémových riešení a ako partner dostanete od nás k dispozícii úplnú technickú, servisnú a marketingovú podporu.

Máme silnú skupinu, v ktorej našim partnerom ponúkame výhodné podmienky pre dosiahnutie maximálneho možného rastu a zisku. Partnerský program je flexibilný, preto si každý môže zvoliť vyhovujúci spôsob spolupráce. Kontaktujte nás a my Vám poskytneme viac informácií.

KONTAKTOVAŤ
Kariéra u nás
Stále hľadáme OBCHODNÍKOV, pre ktorých je predaj výzvou ktorej sa nezľaknú. Tým najšikovnejším ponúkame možnosť získať nadštandardný príjem, prácu na TPP a ďalšie benefity. 

Náplň práce: predaj dochádzkových a prístupových systémov založených na technológii odtlačkov prstov a bezkontaktných kariet (veľkoobchod), vyhľadávanie obchodných príležitostí, starostlivosť o existujúcich zákazníkov.

Ak ste obchodník telom aj dušou, napíšte nám niečo o sebe. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
NAPÍŠTE NÁM

Spôsobilosť a certifikáty

Našu odbornosť zaručuje aj licencia na vykonávanie technickej služby podľa § 7 ods. 1, Zákona číslo 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti na vývoj, výrobu, predaj, projektovanie, montáž, údržbu, revíziu a opravu zariadení určených na sledovanie pohybu osôb. Všetky zariadenia majú vydané CE certifikáty platné pre celú Európsku úniu a FCC certifikáty.
Vašu firmu vnímame ako celok, navrhneme Vám a pripravíme komplexné riešenia pre optimalizáciu pracovných procesov, evidenciu zamestnancov, či kontrolu pohybu a zabezpečenie priestorov firmy. Prostredníctvom nami navrhnutých a vyvinutých inovatívnych systémov zefektívnime podnikanie v rôznych oblastiach.
BIOMETRIC, spol. s r.o.
Rovniankova 2, 851 02 Bratislava
IČO: 43 874 801
DIČ: 2022498731
IČ DPH: SK2022498731
© 2023 BIOMETRIC, spol. s r.o.
crossmenu