Objednávanie stravy pomocou stravovacieho systému

Dátum: 26. júna 2024

Správne riadenie stravovania v rámci firmy môže byť výzvou, najmä ak chcete zabezpečiť efektívny a pohodlný proces pre svojich zamestnancov. Moderné stravovacie systémy prinášajú riešenie, ktoré zjednodušuje objednávanie a správu jedál. V tomto článku sa zameriame na výhody používania stravovacieho systému.

Výhody stravovacieho systému

Stravovací systém od Biometric je navrhnutý tak, aby bol intuitívny a ľahko ovládateľný. Umožňuje zamestnancom jednoducho objednávať jedlo cez objednávacie terminály alebo mobilnú aplikáciu. Tento systém podporuje rôzne metódy overovania, vrátane zamestnaneckej karty alebo odtlačku prsta, čo zaručuje rýchlu a presnú identifikáciu pri objednávaní stravy.

Online stravovanie

Online stravovanie je jedným z hlavných benefitov stravovacieho systému. Zamestnanec objednávku môže vykonať cez KIOSK - objednávací terminál alebo prostredníctvom našej novej mobilnej aplikáci pohodlne a odkiaľkoľvek, priamo zo svojho vrecka. Tento systém je prepojený s evidenciou zamestnancov, takže po príchode do práce môžu byť zamestnanci automaticky prihlásení na obed. To minimalizuje potrebu manuálneho zadávania údajov a znižuje administratívne zaťaženie.

Prehľadná evidencia zamestnancov

Prepojenie stravovacieho systému s dochádzkovým systémom Biometric zaručuje, že údaje o objednávkach a dochádzke sú vždy presné a aktuálne. Tento systém umožňuje manažérom sledovať stravovacie preferencie zamestnancov, ich prítomnosť v práci a ďalšie dôležité informácie. To uľahčuje správu dochádzky a stravovania, čím sa zlepšuje celková efektivita firmy.

Online dochádzka pomocou mobilnej aplikácie

Biometric ponúka mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje zamestnancom zaznamenávať svoju dochádzku a objednávať jedlo priamo z ich smartfónov. Aplikácia je intuitívna a jednoduchá na používanie, čo zaručuje, že aj zamestnanci s menšími technickými zručnosťami ju môžu ľahko ovládať. Online dochádzka pomocou mobilnej aplikácie poskytuje manažérom prehľad o prítomnosti zamestnancov a ich aktivitách v reálnom čase.

Efektivita a úspora času

Implementácia stravovacieho systému Biometric vedie k výraznému zvýšeniu efektivity a úspore času. Automatizácia procesov spojených s objednávaním stravy a evidenciou dochádzky minimalizuje administratívne zaťaženie a umožňuje zamestnancom sústrediť sa na dôležitejšie úlohy. Systém poskytuje prehľadné a čitateľné reporty, ktoré uľahčujú manažérom správu dochádzky a stravovania.

Používanie stravovacieho systému Biometric prináša množstvo výhod pre malé aj veľké firmy. Intuitívne ovládanie, prepojenie s dochádzkovým systémom, online stravovanie a mobilná aplikácia sú len niektoré z benefitov, ktoré tento systém ponúka. Investícia do moderného stravovacieho systému zlepší efektivitu a pohodlie vašich zamestnancov, čo v konečnom dôsledku prispeje k vyššej produktivite a spokojnosti v práci.

Naše ďalšie články

Dochádzkový systém pre malé firmy
Správna evidencia dochádzky je kľúčová pre efektívne fungovanie každej firmy, a to vrátane malých podnikov. V tomto článku sa pozrieme na výhody po...
Aké typy turniketov poznáme?
Premýšľate, že si na zabezpečenie vstupu do firmy alebo iného priestoru zaobstaráte turnikety? V tom prípade by ste mali vedieť, že existuje veľké m...
1 2 3 9

Napíšte nám

Chcete vedieť viac?

Chcete vedieť viac o našich službách alebo produktoch? Zanechajte nám odkaz a radi vám zodpovieme vaše otázky, či vypracujeme cenovú ponuku.
Kontaktovať nás môžete aj tu:

+421 221 025 460
obchod@biometric.sk
Napíšte nám
Vašu firmu vnímame ako celok, navrhneme Vám a pripravíme komplexné riešenia pre optimalizáciu pracovných procesov, evidenciu zamestnancov, či kontrolu pohybu a zabezpečenie priestorov firmy. Prostredníctvom nami navrhnutých a vyvinutých inovatívnych systémov zefektívnime podnikanie v rôznych oblastiach.
BIOMETRIC, spol. s r.o.
Rovniankova 2, 851 02 Bratislava
IČO: 43 874 801
DIČ: 2022498731
IČ DPH: SK2022498731
© 2023 BIOMETRIC, spol. s r.o.
crossmenu