Biometric

Máme nový web. S krajším dizajnom prichádza aj lepší výkon.

Kategória:
Dátum: 10. marca 2022

Prečo sme sa rozhodli pre redizajn webu?

Keďže v Biometric neustále pracujeme na inovatívnych riešeniach, ktoré pomáhajú zjednodušovať mnohé pracovné procesy, usúdili sme, že inovovať si zaslúži aj naša web stránka. Chceme, aby reprezentovala našu profesionálnu prácu a produkty, a preto sme sa pri dizajnovaní zamerali nie len na estetickú stránku webu, ale tiež na prehľadnosť a technické riešenie.

Úprimne a kriticky sme vyhodnotili, že náš web už nespĺňal súčasné trendy, čo bolo v rozpore s našimi produktami a službami. Okrem dizajnu sme sa však zamerali aj na jeho technickú stránku, a to najmä kvôli rýchlosti odozvy pri návšteve stránky.

Nový dizajn, prehľadnosť a rýchlosť

Veľmi nás teší, že po mesiacoch usilovnej práce nášho tímu vás môžeme privítať na našom novom webe, ktorý návštevníkom prinesie lepší užívateľský zážitok, rýchlejšiu odozvu, ale najmä prehľadnejšie informácie.

Keďže nám záleží na našich zákazníkoch, snažíme sa poskytovať čo najlepšie služby a servis, v prípade ak na našom novom webe narazíte na nejaký technický problém, alebo Vám chýba nejaká informácia, budeme radi ak nám o tom dáte vedieť na mail info@biometric.sk. My sa daný problém pokúsime odstrániť čo najskôr.

Naše ďalšie články

Dochádzkový systém pre malé firmy
Správna evidencia dochádzky je kľúčová pre efektívne fungovanie každej firmy, a to vrátane malých podnikov. V tomto článku sa pozrieme na výhody po...
Aké typy turniketov poznáme?
Premýšľate, že si na zabezpečenie vstupu do firmy alebo iného priestoru zaobstaráte turnikety? V tom prípade by ste mali vedieť, že existuje veľké m...
1 2 3 9

Napíšte nám

Chcete vedieť viac?

Chcete vedieť viac o našich službách alebo produktoch? Zanechajte nám odkaz a radi vám zodpovieme vaše otázky, či vypracujeme cenovú ponuku.
Kontaktovať nás môžete aj tu:

+421 221 025 460
obchod@biometric.sk
Napíšte nám
Vašu firmu vnímame ako celok, navrhneme Vám a pripravíme komplexné riešenia pre optimalizáciu pracovných procesov, evidenciu zamestnancov, či kontrolu pohybu a zabezpečenie priestorov firmy. Prostredníctvom nami navrhnutých a vyvinutých inovatívnych systémov zefektívnime podnikanie v rôznych oblastiach.
BIOMETRIC, spol. s r.o.
Rovniankova 2, 851 02 Bratislava
IČO: 43 874 801
DIČ: 2022498731
IČ DPH: SK2022498731
© 2023 BIOMETRIC, spol. s r.o.
crossmenu