Prístupový systém – BIOMETRIC

Prístupový systém

Ochráňte si priestor pred nepovoleným vstupom. Prístupový systém Vám dáva možnosť sledovať presný pohyb osôb v priestore a čase, a povoliť vstup len v presne stanovenom čase, a len do určitých priestorov. V kombinácií s návštevným systémom umožňuje mať pod kontrolou kompletný pohyb vo Vašich priestoroch vrátane návštev.

Výhody nasadenia prístupového systému sú značné:

Presne viete, kto kde bol, koľko sa zdržal v priestore, ktorými dverami prešiel.
Už žiadne kľúče, všetky zámky sú ovládané jednou bezkontaktnou čipovou kartou, alebo biometrickým overením.
Možnosť zadefinovať presné pravidlá, kto kam môže vstúpiť a kedy. Napríklad vedúci môže vstúpiť všade a kedykoľvek, ale upratovacia služba len v stredu poobede.
Okamžitý prehľad, kto sa nachádza v sledovanom priestore a okamžitý prehľad kto je kde, a či vôbec je v práci.


Definícia priestorov a snímačov

Definícia priestorov je veľmi jednoduchá a prehľadná. Priestor je miestnosť, chodba, areál alebo iné územie, ktoré je sledované. Snímač je zariadenie, ktorým sa vstupuje a vystupuje z priestoru.
V našom programe je tvorba priestorov úplne jednoduchá a prehľadná, vďaka stromovej štruktúre. Okamžite viete, koľko ľudí je v priestore, ich zoznam a ako dlho sú v priestore.
zoznam priestorov


Kto sa kde nachádza:

Zistiť, kde sa nachádza nejaká osoba vo firme, môže byť náročne. Nie však s naším systémom!
Jedným kliknutím okamžite zistíte, kto sa kde práve nachádza. Pri firmách s množstvom priestorov, je to veľké zjednodušenie pre informačné vrátnice a manažérov, ktorý potrebujú vedieť, kde je ich človek..
sledovanie zamestnanca


Sledovanie zamestnanca

Stane sa Vám, že nachytáte svojho zamestnanca mimo svoje pracovisko? Napríklad, na kávičke v sklade?
V jednoduchom prehľade, si viete pozrieť celý pohyb zamestnanca po budove. Červené riadky Vám vyznačia pohyb, keď prešiel cez dvere s niekým iným, alebo neoznačil svoj prechod. A keď zamestnanci vedia, že si to viete odsledovať, tak si to nedovolia.